Zbiorcza informacja o wykonaniu zadań konkursowych

Nasza szkoła w okresie od 17.11.2016 do 27.03.2017 wykonywała zadania przewidziane regulaminem konkursu Szkolny Klub Wolontariatu.

Przesłano do jury następujące materiały dokumentujące wykonanie zadań konkursowych:

Wszystkie zadania zostały opisanie i przesłane w formie pisemnych sprawozdań. Jako załączniki potwierdzające wykonane zadania zostały przesłane: zdjęcia z realizacji zadań, ankiety, prezentacja multimedialna, filmy.

Wnioski, uwagi, oceny konkursu, jego programu i organizacji:

Realizacja zadań konkursu przebiegła pomyślnie. W realizację zadań zaangażowali się zarówno, uczniowie, rodzice jak i nauczyciele. W naszej szkole od wielu lat angażujemy się w szereg akcji charytatywnych wynikających z chęci pomagania i potrzeby pomagania słabszym  i potrzebującym.