Rozpoczęcie roku szkolnego

Dnia 1 września nastąpiła inauguracja roku szkolnego 2016/2017. Dzień ten rozpoczął się Mszą św., a następnie uczniowie wraz z rodzicami przeszli do szkoły. Oficjalną część rozpoczęto od wprowadzenia pocztu sztandarowego i wspólnego odśpiewania hymnu narodowego. Następnie przywitano wszystkich zgromadzonych i głos zabrała Pani dyrektor. Prowadzący apel - Oskar i Kacper  przypomnieli wszystkim,  że 1 wrzesnia to również rocznica wybuchu II wojny światowej. Uroczystość zakończyło złożenie życzeń z okazji nowego roku szkolnego. Następnie uczniowie udali się do sal lekcyjnych na spotkanie z wychowawcami. Po zakończonym apelu delegacja uczniów - Maciek, Zuzia i Oskar wraz z nauczycielami udała się do Ornety, aby złożyć kwiaty pod pomnikiem poległych w walce w czasie II wojny światowej.