Dzień Języka Ojczystego

Dnia 21 lutego wśród uczniów klas I-III zorganizowano Dzień Języka Ojczystego. Chętne dzieci otrzymały wierszyki-łamańce, które miały pięknie przeczytać. Do konkursu przystąpiły następujące osoby:

- z klasy I: Natalia Ferenc, Michał Kaczmarek, Kajetan Minowicz, Jakub Dąbrowski

- z klasy II: Julia Mindza, Julia Karpiesiuk, Patryk Jarema, Maciej Piasecki, Szymon Nurzyński, Kacper Urbański, Bartek Skoczylas,Hubert Dorniak

- z klasy III: Amelia Domańska, Dominika Figurewicz, Maja Krawczyk, Wiktoria Lusio, Agata Marlikowska, Zuzanna Samek, Katarzyna Sochacka, Filip Sędecki, Maciej Sochacki, Rafał Dąbrowski.

Komisja przyznała następujące miejsca:

- klasa I
I miejsce Michał Kaczmarek