Święto Szkoły

Dn. 18.05.2017r. obchodziliśmy Święto Patrona Szkoły Św. Jana Pawła II. Święto rozpoczęliśmy Mszą św. w kościele. Dalsze uroczystości odbyły się w szkole. Uroczysty Apel poświęcony Św. Janowi Pawłowi II zaprezentowali uczniowie w montażu słowno - muzycznym pt. "Droga do świętości". Dzięki temu pozostali uczniowie naszej szkoły mogli przypomnieć sobie najważniejsze wydarzenia z życia Papieża. W uroczystościach udział wzięli uczniowie szkoły, pracownicy szkoły, nauczyciele emerytowani, ks. proboszcz, rodzice. W apelu udział wzięli ucz. kl. I – M. Michalak, J. Sosińska, L. Olszewska, kl. II - M. Bulak, J. Mindza, P. Jarema, J. Karpiesiuk, kl. III - A. Domańska, Z. Samek, M. Anuszkiewicz, K. Sochacka, W. Lusio, F. Sędecki, kl. IV - M. Lawrenc, W. Nicgorska, P. Pawłowski, C. Skoczylas, W. Stachacz, kl. V - M. Bereda, O. Jaroszewicz, Z. Lipińska, E. Tryniecka, M. Grygiencza, kl. VI - K. Borczon, A. Chrząszcz, N. Kołodziejczyk, A. Lipiak, K. Lipiński, K. Szukiełowicz, O. Czekmariewa, którym serdecznie dziękuję za ogromny wkład pracy.

Apel przygotowały: Irena Bednarska, Zenona Sochacka, Aleksandra Jaroszewicz.