Dzień Edukacji Narodowej

13 października o godz. 11.00 rozpoczął się w naszej szkole apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Zaszczycili nas swoją obecnością goście: emerytowane nauczycielki- pani Aniela Władyka i Stefania Jaroszewicz, przedstawiciel Rady Miejskiej- pan Ryszard Ferenc, ksiądz Tomasz Kociński oraz przedstawicielki Rady Rodziców przy naszej szkole- nasze kochane mamy.  Ten dzień w każdej szkole jest dniem szczególnym, gdyż możemy w nim podziękować za pracę, cierpliwość i wyrozumiałość wszystkim pracownikom związanym ze szkołą. My również złożyliśmy naszym nauczycielom i wychowawcom oraz wszystkim pracownikom serdeczne życzenia, które umieściliśmy na tablicy ogłoszeń. Odbył się również apel, w trakcie którego przedstawiciele samorządu uczniowskiego i kółka teatralnego pokazali „wesołe” życie szkoły. Pani dyrektor ze swej strony również podziękowała pracownikom i nauczycielom. Wszyscy goście, nauczyciele i pracownicy otrzymali od Samorządu Uczniowskiego drobne upominki. My uczniowie powinniśmy pamiętać  o tym, że jest jedna forma wyrażenia sympatii nauczycielowi: uczenie się.