Jesteś tutaj:
  2. O szkole

Nadanie szkole sztandaru

Dzień 18 maja 2011 roku był dniem szczególnym dla naszej szkoły. Tego dnia nasza szkoła otrzymała sztandar. Podczas Mszy Św. odprawianej przez biskupa, z rąk rodziców sztandar z misternie wyhaftowanym wizerunkiem Jana Pawła II oraz pięknym cytatem ,,Wy jesteście przyszłością świata” odebrał Burmistrz Ornety P. Ireneusz Popiel. Następnie sztandar został przekazany Pani Dyrektor Lidii Balickiej. Potem  nastąpiła uroczysta ceremonia wręczenia przez panią dyrektor sztandaru społeczności szkolnej. Po zakończeniu ofiary eucharystycznej, wszyscy uczniowie, nauczyciele, rodzice, zaproszeni goście oraz mieszkańcy wsi zebrali się na boisku szkolnym, gdzie przebiegały dalsze uroczystości, podczas których przedstawiciele społeczności uczniowskiej złożyli uroczyste ślubowanie.