Konkurs Plastyczny "Moje ulubione miejsce w Ornecie"

Z okazji Dnia Dziecka Urząd Miejski w Ornecie i Galeria Art-Nova organizują konkurs plastyczny dla miłośników wszelakich sztuk plastycznych.

Najistotniejsze informacje:

Zadanie konkursowe: wykonanie pracy plastycznej będącej ilustracją ulubionego miejsca w Ornecie. Praca musi być wykonana samodzielnie przez dziecko.

Kategorie wiekowe: Przedszkola, Szkoły Podstawowe klasy 1-3, Szkoły Podstawowe klasy 4-8

Technika wykonania: dowolna technika plastyczna płaska.

Format pracy: nie większy niż A3

UWAGA: z powodu panującej pandemii organizatorzy proszą, by prace na konkurs zgłaszać wyłącznie w formie elektronicznej. Prace dzieci należy sfotografować lub zeskanować.

Do konkursu można zgłosić tylko jedną pracę konkursową.

Termin zgłaszania prac na konkurs upływa 31 maja 2020 roku na adres e-mail promocja@orneta.pl

Wraz z pracą należy przesłać wypełnioną metryczkę oraz opis użytych technik wyrazu plastycznego oraz oświadczenie o wyrażeniu zgody na udział dziecka w konkursie.