"Jedna szkoła - jedno drzewo"

18 września 2020 r. nasza szkoła włączyła się w akcję Młodzieżowej Rady Miejskiej w Ornecie pod hasłem „Jedna szkoła- jedno drzewo”.

Akcja miała na celu zwiększenie powierzchni terenów zielonych w naszej gminie, edukację młodzieży nt. ekologii, klimatu popartą konkretnymi działaniami oraz zaszczepienie w młodych mieszkańcach naszej gminy potrzeby dbania o środowisko przyrodnicze.

Uczniowie klasy VIII w imieniu Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły zasadzili jedno drzewko.

Liczymy, że wyrośnie na potężne drzewo.

Agnieszka Lawrenc