Sprawozdanie

Na zebraniu Rady Rodziców w dniu 14.09.2020 roku odbyły się wybory prezydium do Rady Rodziców, ustalono składkę i wydatki na rok szkolny 2020/2021.

PRZEWODNICZĄCA RADY RODZICÓW

Mirosława Bulak

WICEPRZEWODNICZĄCA RADY RODZICÓW

Izabela Troczek-Ciećka

SKARBNIK

Małgorzata Kobierecka

KOMISJA REWIZYJNA

PRZEWODNICZĄCA-Katarzyna Dobrzeniecka

1CZŁONEK KOMISJI- Agata Krawczyk

2CZŁONEK KOMISJI-Magdalena Świszcz

3CZŁONEK KOMISJI-Monika Czesak

SEKRETARZ

Justyna Mielczarek

Na zebraniu 14 września Rada Rodziców wybrała firmę ubezpieczeniową AVIVA na rok szkolny 2020/2021. Składka wynosi 39złotych. Ubezpieczenie jest nieobowiązkowe.

Na zebraniu Rada Rodziców ustaliła składkę stałą w kwocie 45zł.

14 września 2020 roku Rada Rodziców pozytywnie uchwaliła Program Wychowawczo-Profilaktyczny Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Bażynach.

Na zebraniu 14.09.2020 roku Członkowie Komisji Rewizyjnej pozytywnie zatwierdzili sprawozdanie finansowe za rok szkolny 2019/2020.

Stan konta Rady Rodziców na dzień 14 września 2020 roku wynosi 4,487,15 zł (cztery tysiące czterysta osiemdziesiąt siedem złotych i piętnaście groszy).

BARDZO DZIĘKUJEMY RODZICOM ZA DOKONYWANE WPŁATY.

Z POWAŻANIEM

PRZEWODNICZĄCA RADY RODZICÓW