I Mistrzostwa Szkoły w Szachach

Przez miesiące wrzesień i październik w szkole Podstawowej w Bażynach przeprowadzono I Mistrzostwa Szkoły w Szachach. W turnieju szachowym udział wzięło 20 uczniów w tym dziewczęta i chłopcy z klas II -IV. Turniej składał się z 10 rund i cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem.

Klasyfikacja końcowa:

Wśród chłopców mistrzem szkoły na rok szkolny 2020/2021 został  Kacper Urbański, drugie miejsce zajął Miłosz Wroniak, natomiast trzecie miejsce zdobył Michał Kaczmarek.

W kategorii dziewcząt mistrzynią Szkoły została Marysia Leszczewska, drugie miejsce zajęła Zuzanna Nej, natomiast trzecie miejsce przypadło w udziale Karolinie Urbańskiej. Z rąk Pani Dyrektor  Aliny Mańkut wszystkie dzieci biorące udział w Turnieju otrzymały pamiątkowe medale, a najlepsi otrzymali złote, srebrne i brązowe medale wybite specjalnie na tę okazję. Wszystkim gorąco i serdecznie gratulujemy, zachęcając tym samym do udziału w zajęciach edukacji szachowej.