KSIĄŻKA DLA PIERWSZOKLASISTY/ PASOWANIE NA UCZNIÓW

W ramach edycji kampanii społecznej Instytutu Książki "Mała książka – wielki człowiek" naszej Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Bażynach zostały dostarczone Wyprawki Czytelnicze dla pierwszoklasistów. Projekt realizowany jest ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

W dniu 30 października br. odbyła się klasowa uroczystość Pasowania na Ucznia. Z tej okazji każdy pierwszak otrzymał „Pierwsze abecadło”. Pani Dyrektor wręczyła również pamiątkowe dyplomy, a pani Agatka kolorowe ołówki od klasy II i III. Dzieciom zostały przekazane prezenty od Rady Rodziców z życzeniami od przewodniczącej pani Mirosławy Bulak.

wychowawczyni klasy 1

Danuta Hanas