AKCJA FOTOGRAFOWANIA DOMOWEJ BIBLIOTECZKI

„Mieszkanie bez książki ciemniejsze jest niż bez lampy.”

Henryk Sienkiewicz

22 stycznia obchodzony jest nietypowy dzień- Dzień Fotografowania Domowej Biblioteczki. W naszej szkole również włączyliśmy się w obchody tego nietypowego święta- święta książki i czytelnika. Czytanie, jak wszyscy wiemy, ma nieocenione znaczenie w życiu każdego człowieka- również tego małego. Widok domowych biblioteczek niezmiernie mnie ucieszył.

Dziękuję wszystkim 17 uczniom, którzy wzięli udział w tej akcji. Jestem Wam wdzięczna za radość, jaką sprawiły mi zdjęcia. Mam nadzieję, że sięgacie po książki, które posiadacie i dzięki temu  uczycie się empatii, rozumienia świata, ćwiczycie swój mózg, wzbogacacie słownictwo, rozwijacie wyobraźnię…a przede wszystkim dobrze się bawicie.

Agnieszka Lawrenc

Zdjęcia uczniowskich biblioteczek.