Akcja „Dzień jak NIE co dzień”

DZIEŃ W CZAPCE MIKOŁAJOWEJ

W tym roku, po poranku pełnym emocji, uczniowie ruszyli do szkoły w mikołajowych czapkach, różnych świątecznych ozdobach na głowie i uroczych, zimowych swetrach. Mimo, iż był to poniedziałek, to humory dopisywały wszystkim.

W klasach odbyło się wzajemne obdarowywanie drobiazgami przygotowanymi dla rówieśników oraz dekorowanie swoich sal i strojenie choinki przy dźwiękach świątecznych piosenek. Na przerwach roiło się od Mikołai, reniferów, śnieżynek i elfów.

Miłą niespodziankę swoim uczniom sprawiła pani Justyna Kucińska, która tego dnia nie pytała tych, którzy mieli mikołajkowe nakrycie głowy, a w pokoju nauczycielskim Mikołaj z życzeniami miłego dnia zostawił coś słodkiego pedagogom.