EUROPEJSKI DZIEŃ LOGOPEDY

Z okazji Europejskiego Dnia Logopedy w szkole został zorganizowany konkurs językowy- plastyczny Jedno słowo- wiele znaczeń", którego celem było rozbudzanie wyobraźni i twórczości plastycznej, rozwijanie mowy oraz wzbogacanie zasobu słownictwa. W konkursie wzięli udział uczniowie z klas I-VI.  W kategorii klas I- II pierwsze miejsce zajęli Zofia Brodowska i Antoni Szyszko. Natomiast w kategorii klas III- IV pierwsze miejsce zdobyła Karolina Urbańska, drugie – Filip Charko, trzecie miejsce przypadło Mikołajowi Bochurzyńskiemu.

Tego dnia na szkolnych korytarzach pojawiły się kartki z „łamańcami językowymi”, aby uczniowie mogli „pogimnastykować” swój język, a IV i VIII klasa rozwiązywała łamigłówki, krzyżówki i rebusy logopedyczne.