Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

Pierwszego września o godz. 9.00 w naszej szkole zabrzmiał pierwszy dzwonek po którym odbyła się inauguracja roku szkolnego 2022/2023. Uroczystość rozpoczęła się wprowadzeniem sztandaru szkoły i odśpiewaniem hymnu państwowegoW uroczystości wzięli udział uczniowie, nauczyciele oraz rodzice najmłodszych uczniów.

Pani dyrektor Alina Mańkut powitała wszystkich zgromadzonych,przywitała w naszym gronie nowych nauczycieli. Wszystkim uczniom życzyła sukcesów w nauce.

Był to szczególny dzień zwłaszcza dla przedszkolaków, pierwszoklasistów i czwartoklasistów. Inauguracja dla tych klas odbyła się na placu przed szkołą i była bardzo uroczysta. Uczniowie pierwszych klas przeżywali swoje pierwsze chwile w szkole, zaś czwartoklasiści wkraczali w nowy etap edukacji. Pozostali uczniowie spotkali się z wychowawcami w swoich klasach. Pierwszy dzień szkoły przebiegał w radosnej atmosferze i mamy nadzieję, że ta radość będzie nam towarzyszyć cały rok.

W nowym roku szkolnym życzymy wszystkim uczniom wielu sukcesów, owocnej pracy, zapału do nauki, samych szóstek, wzajemnej życzliwości, zaufania, satysfakcji z czasu spędzonego w szkole oraz dużo radości! Całemu gronu pedagogicznemu życzymy  osiągnięcia sukcesów na polu zawodowym.