Sprawozdanie z zebrania Rady Rodziców

SPRAWOZDANIE Z ZEBRANIA RADY RODZICÓW

Dnia 19.09.2021r. odbyło się zebranie Rady Rodziców, na którym odbyły się wybory prezydium do Rady Rodziców, pozytywnie rozpatrzono uchwały, ustalono składki i wydatki na rok szkolny 2022/2023.

Prezydium Rady Rodziców:

Przewodnicząca - Pani Mirosława Bulak

Wiceprzewodnicząca- Pani Agnieszka Szyszko

Skarbnik- Pani Sylwia Lubańska

Komisja rewizyjna

Przewodnicząca- Pani Katarzyna Dobrzeniecka

Członek komisji- Pani Krzysztof Ogrodziński

Członek komisji- Pan Michał Wroniak

Sekretarz- Pani Monika Czesak

Uchwały

Uchwała nr 1 /2022/2023

Rada Rodziców pozytywnie uchwala Program Wychowawczo- Profilaktyczny Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Bażynach.

Uchwała nr 2 /2022/2023

Rada Rodziców pozytywnie opiniuje następujące dni dodatkowo wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych w roku szkolnym 2022/2023.

Składki

Składka na Radę Rodziców wynosi 45 zł na każde dziecko. Składka jest nieobowiązkowa. Składka na ubezpieczenie w TUZ wynosi 35zł.

Przeznaczenie funduszy na rok 2022/2023:

Dzień Nauczyciela – 250 zł

Ślubowanie kl. I – 500 zł