Sprawozdanie z działalności Rady Rodziców za rok szkolny 2018/2019

Rada Rodziców Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Bażynach podsumowując rok szkolny 2018/2019 przedstawiła Rodzicom uczniów, Dyrekcji oraz Radzie Pedagogicznej sprawozdanie.

Głównym źródłem finansowania działalności Rady Rodziców są dobrowolne składki wnoszone przez rodziców. W minionym roku szkolnym składka wynosiła 40 zł na pierwsze dziecko, drugie - 35zł, kolejne o 5 zł  niższa z możliwością płatności w ratach. Wpływy z tego tytułu wynosiły 2,903,50 zł. ZA CO PAŃSTWU BARDZO DZIĘKUJEMY.

Rada Rodziców razem z rodzicami zorganizowała kiermasz bożonarodzeniowy, z którego uzyskaliśmy 1,700 złotych. Otrzymaliśmy kwotę 550 złotych od darczyńców.

Sumując wpłaty i wypłaty na dzień19.09.2019 roku na koncie zostało 3,642,13 złotych. Szczegółowe dane dotyczące zagadnień finansowych zawiera sporządzone przez skarbnika sprawozdanie finansowe. Pieniądze są przechowywane na koncie w Banku Spółdzielczym w Sztumie.

28.03.2019 roku Rada Rodziców przedstawiła opinię na temat funkcjonowania szkoły w Bażynach. Wszyscy obecni jednogłośnie wyrazili opinię, że szkoła powinna funkcjonować jak dotychczas. Proponowaliśmy o przyłączenie do obwodu miejscowości Bogatyńskie i Karkajny.