Walentynki w naszej szkole

Dnia 14 lutego z okazji walentynek został zorganizowany konkurs plastyczny „Najładniejsza walentynka” pod kierunkiem pani Ilony Dołęgi. Uczestnicy konkursu dostali materiały, które musieli wykorzystać do zrobienia walentynek w świetlicy szkolnej.

Wyróżnione osoby :

I miejsce Filip Sędecki kl. VI

II  miejsce Amelia Domańska kl.VI

III  miejsce Agata Marlikowskakl.VI

Katarzyna Sochacka kl.VI

Za udział w konkursie:

Maja Mikłusz kl. V

Dominika Figurewicz kl. VI

Paulina Szablińska kl. VII

Samorząd Uczniowski  zadbał, aby tego dnia w naszej szkole dominował kolor czerwony. Uczniowie ubrani byli na czerwono i różowo. W szkole działała poczta walentynkowa i uczniowie otrzymali dowody sympatii w postaci kartek oraz upominków. W pokoju nauczycielskim pojawiła się niespodzianka dla grona pedagogicznego: kartki walentynkowe oraz słodkie upominki.

Pani Agnieszka Lawrenc wyróżniła także 8 osób, które wzięły udział w konkursie na życzenia walentynkowe.

To był miły i sympatyczny dzień.